Kto sme

Robíme to čo nás baví

the more
Cover img
Cover img

Kto sme

Sme UX/UI Dizajn Štúdio, ktoré sa špecializuje na tvorbu originálneho dizajnu webových stránok, dizajnu mobilných aplikácií a tvorbu použitelných webstránok.

Máme za sebou viac ako desiatky projektov pre rôznych klientov z tuzemska, ale aj zahraničia. Kvôli NDA nemôžeme väčšinu projektov publikovať, tie, ktoré môžeme nájdete na stránke naše práce.

Máme radi svoju prácu a preto pristupujeme zodpovedne k naším projektom. U nás nenájdeš žiadnu pásovú výrobu! Veríme, že každý projekt je jedinečný a zaslúži si osobitý prístup.

Naším poslaním je tvoriť intuitívny dizajn aplikácii, ktorý dáva používateľom zmysel a zároveň zabezpečí naplnenie vašich obchodných cieľov. Proste chceme robiť lepšie produkty a nemáme radi priemernosť. Dôkazom sú naše úspešné práce a spokojní klienti.

Najlepšie bude, ak si naše hypotézy overíš na vlastnej spolupráci. Ak máš akékoľvek otázky, neváhaj nás kontaktovať. Radi pomôžeme tvojmu podnikaniu napredovať a rásť.

130+

Úspešných projektov

10

Rokov skúsenosti

30+

Spokojných zákazníkov

Hľadáme šikovných ľudí

Zaujímajú nás iba tvoje skills a projekty na ktorých si pracoval. Ak si nenašiel vhodnú ponuku pre seba, neváhaj a určite nám napíš ;)

Wordpress Developer
Externá spolupráca. Plat:15-20€/ hod
PPC Špecialista
Externá spolupráca. Plat:10€/ hod
UX/UI Dizajnér
Externá spolupráca. Plat:15-20€/ hod
Social media Manager
Externá spolupráca. Plat:10€/ hod

Naše práce prinášajú výsledky

Výsledný produkt od nás nielenže bude dobre vyzerať, ale hlavné zabezpečí naplnenie vašich obchodných cieľov.

Vieme čo robíme

Žiadna pásová výroba! Veríme v poctivú tvrdú prácu a osobitý prístup ku každému klientovi.