Naše služby

Think. Create. Launch

the more
Cover img
Cover img

More kvalitných služieb

Tvoríme dizajn aplikácií (viac ako 12 rokov skúseností), ktorý používateľom dáva zmysel a prináša biznis výsledky. My totiž vieme, že atraktívny vizuál finálneho produktu je rovnako dôležitý ako jeho prínos pre danú cieľovú skupinu. Dôkazom sú naše projekty a spokojní klienti.

UX/ UI Dizajn

Ak potrebujete použiteľný dizajn webstránky alebo mobilnej aplikácie, ktorý nielen dobre vyzerá, ale naplní Vaše obchodné a marketingové ciele, sme na jednej lodi.
UX dizajn UI dizajn Web dizajn Redizajn
Dizajn mobilných appiek

UX/ UI Audit

Potrebujete zistiť čo je zlé na vašom webe alebo mobilnej applikácii? Prečo vám vypadávajú zákazníci v nákupnom procese? Pomôžeme vám lepšie pochopiť ako vaši zákazníci používajú váš produkt, identifikovať nedostatky UI alebo UX a navrhneme vám riešenia šité na mieru.
UI Audit UX Audit Eshop Audit
Používateľské testovanie A/B testovanie

Grafický dizajn

Omrzela Vas firemná identita? Prípadne žiadnu nemáte? Nakreslíme vám logo, navrhneme nápaditý brand a spoločne vytvoríme vašej spoločnosti nový “look”.
Logo Vizitky Letáky Brand Banery
Firemná identita Social covers

Tvorba webstránok

Vytvoríme vám moderný, responzívny a optimalizovaný firemný alebo osobný web na mieru, prípadne e-shop či blog. Žiadne šablónovité webstránky vygenerované pomocou pluginov! Na kvalite kódu nám záleží.
Responzívny web SEO CMSE-shop Správa webu
Analýza použitelnosti webu

Zmysluplné partnerstvo

Ak máte dobrý nápad na startup alebo potrebuješ pomoc s neziskovým projektom, neváhajte nás kontaktovať.
Startup Non-profit Partnership